środa, 17 lipca, 2024
Strona głównaKulturaZASŁUŻONY DLA MIASTA SULEJÓWEK 2015

ZASŁUŻONY DLA MIASTA SULEJÓWEK 2015

W związku ze zbliżającym się Świętem Miasta Sulejówek które przypada na dzień 13 czerwca ( Dzień Marszałka), Urząd Miasta zachęca do zgłaszania do 30 kwietnia 2015 r. kandydatów: osób, instytucji lub organizacji zasłużonych dla naszego Miasta do nadania tytułu honorowego „ZASŁUŻONY DLA MIASTA SULEJÓWEK”.

Uprawnienia do składania wniosków posiadają: Przewodniczący Rady Miasta Sulejówek, Burmistrz Miasta Sulejówek, co najmniej ¼ ustawowego składu Rady Miasta Sulejówek oraz Mieszkańcy Miasta Sulejówek w liczbie co najmniej 100 osób wpisanych do rejestru wyborców w Mieście Sulejówek, tj. każdy zgłaszany przez mieszkańców wniosek podpisuje jedna z pięciu pierwszych osób na liście zawierającej podpisy co najmniej 100 wyborców z terenu Miasta Sulejówek.

Do wniosku o nadanie tytułu indywidualnego należy dołączyć oświadczenie o wyrażeniu zgody na kandydowanie oraz przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb związanych z nadaniem tytułu oraz oświadczenie o niekaralności (nie dotyczy tytułów nadawanych pośmiertnie).

Wnioski należy składać na ustalonych formularzach do Biura Rady (ul. Dworcowa 55 pok. 9 w godzinach pracy Urzędu Miasta Sulejówek). Regulamin i formularze dostępne są na stronie internetowej urzędu www.sulejowek.pl w zakładce Zasłużony dla Miasta lub w formie papierowej w Biurze Rady.

Rada Miasta Sulejówek rozpatruje wnioski o nadanie tytułów, na sesji Rady Miasta poprzedzającej Święto Miasta Sulejówek obchodzone 13 czerwca. Wnioski złożone po terminie nie będą rozpatrywane.

Źródło: Urząd Miasta Sulejówek

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments