niedziela, 19 maja, 2024
Strona głównaNa sygnalePolicjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o handel narkotykami na terenie Sulejówka!

Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o handel narkotykami na terenie Sulejówka!

W wyniku realizacji policyjnych informacji przez funkcjonariuszy wydziału kryminalnego, w Sulejówku zatrzymano dwóch mężczyzn w wieku 19 i 22 lat. Kryminalni zabezpieczyli u nich ponad 18 gramów marihuany. Policjanci z dochodzeniówki zebrali materiał dowodowy, który wstępnie uprawdopodobnił, że podejrzani poza posiadaniem, udzielali również narkotyki w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Wobec podejrzanych prokurator zastosował policyjny dozór i zakaz opuszczania kraju.

Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o handel narkotykami na terenie Sulejówka! (Żródło: KPP w Mińsku Mazowieckim)
Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o handel narkotykami na terenie Sulejówka! (Żródło: KPP w Mińsku Mazowieckim)

Policjanci z wydziału kryminalnego postanowili dokładnie zweryfikować i sprawdzić informacje dotyczące handlu narkotykami na terenie Sulejówka. Wśród wytypowanych przez policjantów osób, które mogły mieć związek z narkobiznesem było dwóch mężczyzn w wieku 19 i 22 lat.

Podczas policyjnej realizacji w jednym z mieszkań w Sulejówku kryminalni zabezpieczyli ponad 18 gramów marihuany. Poza tym zabezpieczono również dwie wagi i rozdrabniacz. Funkcjonariusze ustali, że podejrzani mogli sprzedawać narkotyki innym osobom

Sprawa zajęli się policjanci z mińskiej dochodzeniówki. Zebrany przez nich materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie podejrzanym zarzutów posiadania środków odurzających i udzielania ich innym osobom, w tym w przypadku 19 -latka udzielania ich osobie małoletniej.

Wobec podejrzanych prokurator zastosował policyjny dozór i zakaz opuszczania kraju. Grożą im kary do 10 lat pozbawienia wolności.

dn

Źródło: KPP w Mińsku Mazowieckim

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments