środa, 17 lipca, 2024
Strona głównaWiadomościUderzył go kuchenną maczetą w głowę!

Uderzył go kuchenną maczetą w głowę!

Policjanci z ogniwa patrolowo interwencyjnego zatrzymali 55-letniego mieszkańca Mińska Mazowieckiego, który podczas kłótni z 21-letnim mińszczaninem, uderzył go kuchenną maczetą w głowę. Podejrzany przyznał się do popełnienia przestępstwa i dobrowolnie poddał się karze. Pokrzywdzony od razu trafił do szpitala, gdzie został opatrzony. 21-latek został już wypisany do domu. Wobec podejrzanego 55-latka prokurator zastosował policyjny dozór.

Policjantów wezwano na ulice Boczną w Mińsku Mazowieckim, gdzie w wyniku kłótni dwóch mężczyzn, jeden z nich kuchenna maczetą uderzył drugiego w głowę.

Pokrzywdzony w wyniku tego ataku doznał dwóch ran ciętych i trafił do szpitala.

Podejrzanego, którym okazał się 55-letni mieszkaniec dzielnicy, w której miało miejsce zdarzenie, zatrzymano i doprowadzono do komendy. Po badaniu alkomatem, okazało się, że miał on ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

55-latek trafił do policyjnego aresztu, a później na przesłuchanie, gdzie usłyszał zarzut uszkodzenia ciała. Podejrzany przyznał się do popełnionego przestępstwa i dobrowolnie poddał się karze.

Tymczasem pokrzywdzony 21-latek po udzieleniu mu pomocy medycznej, został już wypisany ze szpitala do domu.

dn

Źródło: KPP w Mińsku Mazowieckim

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments