piątek, 24 maja, 2024
Strona głównaNa sygnale25-latek włamał się do kiosku w Sulejówku!

25-latek włamał się do kiosku w Sulejówku!

Na gorącym uczynku popełnienia przestępstwa włamania do kiosku w Sulejówku przy ulicy Kombatantów, wpadł 25-letni mieszkaniec województwa warmińsko-mazurskiego. Policjanci błyskawicznie interweniowali po obywatelskim sygnale od osób, które zauważyły podejrzanego mężczyznę w rejonie wspomnianego obiektu. 25-latek nie zdążył uciec ze skradzionymi ze środka paczkami papierosów, które zapakował do swojego plecaka. Policjanci z zespołu kryminalnego Komisariatu Policji w Sulejówku przedstawili mu już zarzut popełnienia włamania. Podejrzany odpowie teraz przed sądem. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Dyżurny Komisariatu Policji w Sulejówku przyjął zgłoszenie o podejrzanym mężczyźnie, który pojawił się w rejonie kiosku przy ulicy Kombatantów. Dyżurny natychmiast wysłał na miejsce policjantów z zespołu patrolowo interwencyjnego, aby ci sprawdzili, kim jest mężczyzna i czy przypadkiem nie dochodzi tam do sytuacji naruszenia przepisów prawa.

Policjanci natychmiast pojechali na miejsce. Kiedy dojeżdżali w okolice kiosku, to zauważyli mężczyznę, który widząc zbliżający się radiowóz, próbuje się oddalić. Policjanci natychmiast interweniowali zatrzymując podejrzanego.

Po chwili okazało się, że w kiosku wybita jest szyba, a obok leży plecak, w którym znajdują się paczki papierosów, prawdopodobnie skradzione ze środka.

Podejrzanym o włamanie okazał się 25-letni mieszkaniec województwa warmińsko-mazurskiego. Był nietrzeźwy i miał prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna ten trafił do policyjnego aresztu.

Sprawą zajęli się później policjanci z zespołu kryminalnego, którzy przedstawili podejrzanemu zarzut popełnienia kradzieży z włamaniem.

25-latek odpowie niebawem przed sądem. Zgodnie z kodeksem karnym, grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

dn

Źródło: KPP w Mińsku Mazowieckim

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments