niedziela, 14 lipca, 2024
Strona głównaNa sygnaleWrócił z dwoma kolegami i pobił właściciela posesji!

Wrócił z dwoma kolegami i pobił właściciela posesji!

Jeden z mieszkańców halinowskiej gminy, po tym jak wyprosił ze swojej posesji, znanego sobie mieszkańca tej samej miejscowości, na jego posesję wtargnął wyproszony mężczyzna wraz z dwoma kolegami, którzy pobili właściciela posesji, używając szpadla i drewnianych sztachet. Policjanci z Halinowa ustalili wszystkich napastników i przedstawili im zarzuty karne współudziału w pobiciu. Pokrzywdzony w tym zajściu mężczyzna doznał ogólnych potłuczeń i rozcięcia głowy. Po udzieleniu mu pomocy medycznej wrócił do domu. Wszyscy podejrzani przyznali się i dobrowolnie poddali się karze.

Na teren jednej z prywatnych posesji w gminie Halinów wszedł mieszkaniec tej samej miejscowości. Nie spodobało się to właścicielowi, który wyprosił natarczywego mężczyznę. Myślał, że ten da mu spokój i nie będzie już wchodził na teren jego działki.

Po chwili wyproszony wcześniej mężczyzna wrócił z powrotem, tym razem już w towarzystwie dwóch kolegów, uzbrojonych w szpadel i drewniane sztachety. Rzucili się oni na właściciela posesji i zaczęli go okładać. Ten jednak wyrwał się im i uciekł. Z ogólnymi potłuczeniami i rozciętą głową trafił doi szpitala. Opatrzony i zbadany wrócił następnie do domu.

W pościg za napastnikami ruszyli policjanci z zespołu patrolowo interwencyjnego. Mundurowi sprawdzając okolicę, zatrzymali jednego z napastników – 22-latka z tej samej miejscowości. Policjanci namierzyli następnie pozostałych podejrzanych, też mieszkańców tej samej miejscowości – w wieku 20 i 37 lat.

Sprawa trafiła do policjantów z zespołu kryminalnego Komisariatu Policji w Halinowie. Wszystkim podejrzanym przedstawiono zarzut karny współudziału w pobiciu, w wyniku którego pokrzywdzony doznał obrażeń ciała.

Podejrzani przyznali się do przestępstwa i dobrowolnie poddali się karze.

dn

Źródło: KPP w Mińsku Mazowieckim

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments