piątek, 24 maja, 2024
Strona głównaNa sygnaleDwie mieszkanki gminy Halinów zatrzymane z amfetaminą i mefedronem!

Dwie mieszkanki gminy Halinów zatrzymane z amfetaminą i mefedronem!

Kryminalni z Sulejówka i Halinowa zatrzymali dwie mieszkanki gminy Halinów, u których podczas kontroli bagażu, znaleźli torebki z białym proszkiem. Po sprawdzeniu okazało się, że jest to amfetamina i mefedron.

W czasie jednego z patroli na terenie Sulejówku, kryminalni z Sulejówka i Halinowa zauważyli na parkingu dwie młode kobiety które chodziły wokół samochodów.

Policjanci postanowili sprawdzić obie kobiety. Podczas legitymowania obie zachowywały się wyjątkowo nerwowo. Zdecydowano więc aby skontrolować również ich bagaż podręczny. W torebkach kobiet funkcjonariusze znaleźli torebki z białym proszkiem. Zostały on zabezpieczony do dalszych testów, a kobiety trafiły na komisariat. Badanie narkotestem wykazało że, zabezpieczone substancje to amfetamina i mefedron.

Policjanci pojechali także do domów każdej z pań, na przeszukanie. U 27-latki policjanci znaleźli kolejną porcję amfetaminy o wadze ponad 13 gram.

Kobiety usłyszały już zarzuty karne posiadania środków odurzających. Obie przyznały się również do zarzucanych czynów i skorzystały z możliwości dobrowolnego poddania się karze.

33-latka poddała się karze grzywny natomiast 27-latka karze pozbawienia wolności w zawieszeniu.

Źródło: KPP w Mińsku Mazowieckim

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments