piątek, 24 maja, 2024
Strona głównaInwestycjeMiasto Sulejówek wyprodukuje kilkanaście filmów m.in. o Jasnej Górze, Marszałku Piłsudskim i...

Miasto Sulejówek wyprodukuje kilkanaście filmów m.in. o Jasnej Górze, Marszałku Piłsudskim i Sulejówku!

Wczoraj na zaproszenie Ojca Przeora przedstawiciele Miasta Sulejówek mieli przyjemność odwiedzić Klasztor na Jasnej Górze. Pretekstem wizyty był projekt, który jako miasto planujemy zrealizować w partnerstwie z Ojcami Paulinami. Projekt zakłada wyprodukowanie kilkunastu filmów m.in. o Jasnej Górze, Marszałku Piłsudskim i Sulejówku.

Miasto Sulejówek wyprodukuje kilkanaście filmów m.in. o Jasnej Górze, Marszałku Piłsudskim i Sulejówku! (Źródło: Urząd Miasta Sulejówek)
Miasto Sulejówek wyprodukuje kilkanaście filmów m.in. o Jasnej Górze, Marszałku Piłsudskim i Sulejówku! (Źródło: Urząd Miasta Sulejówek)

Po raz pierwszy w historii Jasnej Góry kamery TV dotrą do wszystkich artefaktów w niej zgromadzonych! Planujemy również film ukazujący Sulejówek jako Miasto Marszałka. Pokazana zostanie też rola jaką odegrał Marszałek Piłsudski w odzyskaniu Niepodległości oraz jego związki z Jasną Górą.

Emisja filmów na antenach Telewizji Polskiej powinna rozpocząć się już jesienią b.r. Projekt w całości finansowany będzie ze środków pozyskanych od sponsorów.

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments