wtorek, 16 kwietnia, 2024
Strona głównaInwestycjeUWAGA. Zmiana lokalizacji Referatu Komunikacji oraz Referatu Architektury i Budownictwa w Sulejówku

UWAGA. Zmiana lokalizacji Referatu Komunikacji oraz Referatu Architektury i Budownictwa w Sulejówku

Referat Komunikacji oraz Referat Architektury i Budownictwa w Sulejówku mieszący się obecnie przy ulicy Władysława Stanisława Reymonta 43 w Sulejówku już niedługo przeniesie się do zupełnie nowej lokalizacji.

Data zmiany lokalizacji referatu

Przeprowadzka do nowej siedziby przy ulicy Dworcowej 53, czyli tuż obok Urzędu Miasta Sulejówek zaplanowana jest na 5 oraz 6 listopada (wtorek i środa) co oznacza, że w tych dniach Referat Komunikacji oraz Referat Architektury i Budownictwa w Sulejówku będzie nieczynny.

Od kiedy w nowym miejscu?

Z usług Referatu Komunikacji oraz Referatu Architektury i Budownictwa w Sulejówku będzie można skorzystać w nowej lokalizacji już 7 listopada od godziny 8:00

Nowy system zarządzania kolejką

Wraz z przeniesieniem się Referatu Komunikacji w Sulejówku zacznie funkcjonować nowy system zarządzania kolejką. W celu umówienia wizyty mieszkańcy będą mogli skorzystać z kalendarza wizyt dostępnego na stronie powiatu: www.powiatminski.pl lub bezpośrednio za pomocą biletomatu na miejscu.

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments