niedziela, 23 czerwca, 2024
Strona głównaNa sygnale93-latek z zanikami pamięci błąkał się w rejonie Pl. Czarnieckiego w Sulejówku

93-latek z zanikami pamięci błąkał się w rejonie Pl. Czarnieckiego w Sulejówku

Policjanci z komisariatu w Sulejówku ustalili personalia starszego mężczyzny, który błąkał się na jednej z ulic, nie wiedząc gdzie jest i gdzie mieszka. Dyżurny komisariatu odnalazł dom, z którego mógł wyjść 93-latek. Gdy policjanci odwozili mężczyznę, rodzina była już w komisariacie i chciała zgłosić jego zaginięcie.

93-latek błąkał się w rejonie Pl. Czarnieckiego

Funkcjonariusze z komisariatu w Sulejówku we wczesnych godzinach rannych, zostali wezwani w rejon Pl. Czarnieckiego, gdzie miał błąkał się starszy człowiek z zanikami pamięci. Policjanci zauważyli mężczyznę, który nie wiedział gdzie jest i gdzie mieszka. 93-latek nie posiadał także żadnego dokumentu, a kontakt z nim był utrudniony.

Policjanci ustalili dom 94 letniego seniora

Mundurowi w rozmowie z seniorem, cierpliwie zbierali informacje, które następnie przekazali dyżurnemu. Ten przeszukując bazy danych wytypował dom w Sulejówku, gdzie mógł mieszkać mężczyzna.

Rodzina chciała zgłosić zaginięcie mężczyzny

Gdy policjanci jechali pod wskazany adres, do komisariatu zgłosiła się rodzina, informując o zaginięciu 93-latka. Dzięki zaangażowaniu oraz doświadczeniu i wiedzy policjantów, uniknięto prowadzenia poszukiwań, a mężczyzna bezpiecznie wrócił do domu.

Źródło: KPP w Mińsku Mazowieckim

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments