niedziela, 14 lipca, 2024
Strona głównaKulturaWygraj nagrody rzeczowe w konkursie świątecznym organizowanym przez Urząd Miasta Sulejówek

Wygraj nagrody rzeczowe w konkursie świątecznym organizowanym przez Urząd Miasta Sulejówek

W minionym tygodniu Urząd Miasta Sulejówek ogłosił dwa konkursy świąteczne w ramach których do zdobycia są nagrody rzeczowe ale również i pieniężne. Osoby zainteresowane udziałem w konkursie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami które publikujemy poniżej.

Konkursu na Świąteczną Eko Choinkę

Na czym polega konkurs?

Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie dowolną techniką, w formie przestrzennej, z użyciem materiałów naturalnych (np. szyszki, piórka, gałązki, liście, makaron itp.) lub wtórnych (np. papier, tektura, butelki PET, korki itp.) choinki bożonarodzeniowej. Świąteczna Eko Choinka powinna mieć formę zwartą, a jej elementy powinny być solidnie ze sobą połączone.

Kto może wziąć udział w konkursie?

Uczestnikami konkursu mogą być dzieci z przedszkoli i uczniowie szkół zlokalizowanych na terenie Miasta Sulejówek oraz uczniowie mieszkający na terenie Miasta Sulejówek.

Do kiedy należy zgłaszać prace konkursowe?

Prace konkursowe wraz z formularzem zgłoszeniowym stanowiącym załącznik do Regulaminu należy dostarczyć do Urzędu Miasta Sulejówek ul. Dworcowa 55 do Biura Obsługi Klienta pokój nr 1 lub do pokoju nr 18 w nieprzekraczalnym terminie do 6 grudnia 2019 r. w godzinach pracy Urzędu Miasta

Jakie nagrody czekają dla laureatów konkursu?

  • za zajęcie I miejsca nagroda rzeczowa o wartości 300,00 zł,
  • za zajęcie II miejsca nagroda rzeczowa o wartości 200,00 zł,
  • za zajęcie III miejsca nagroda rzeczowa o wartości 100,00 zł

Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszenia są dostępne poniżej:

Regulamin Miejskiego Konkursu na Świąteczną Eko Choinkę

Formularz zgłoszeniowy w Miejskim Konkursie na świąteczną Eko Choinkę

Konkurs na Szopkę Bożonarodzeniową

Na czym polega konkurs?

Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie przestrzennej pracy plastycznej – szopki bożonarodzeniowej statycznej lub ruchomej. Koniecznie należy uwzględnić wyraźne elementy tradycji Bożego Narodzenia.

Kto może wziąć udział w konkursie?

W konkursie mogą wziąć udział uczniowie sulejóweckich przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych oraz mieszkańcy Sulejówka.

Uczestnikiem konkursu może być grupa osób składająca się z nie więcej niż 5 osób. W grupie, która zgłasza szopkę do konkursu, musi być przynajmniej jedna dorosła osoba np. mama lub tata, dziadek lub babcia, ciocia lub wujek, dorosły brat lub siostra

Do kiedy należy zgłaszać prace konkursowe?

Prace konkursowe wraz z formularzem zgłoszeniowym stanowiącym załącznik do Regulaminu należy dostarczyć do Urzędu Miasta Sulejówek ul. Dworcowa 55, 05-070 Sulejówek, Biuro Obsługi Klienta pokój nr 1 lub pokój nr 18 w nieprzekraczalnym terminie do 06.12.2019 r. w godzinach pracy Urzędu Miasta. Prace konkursowe winny być dostarczone w opakowaniu kartonowym.

Jakie nagrody czekają dla laureatów konkursu?

W konkursie zostaną nagrodzone trzy najpiękniejsze szopki bożonarodzeniowe. Nagrodzone grupy otrzymają nagrody rzeczowe, dyplomy i kalendarze miejskie. Pozostałe grupy otrzymają dyplomy i kalendarze miejskie.

Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszenia są dostępne poniżej:

Regulamin Miejskiego Konkursu na Szopkę Bożonarodzeniową

Formularz zgłoszeniowy w Miejskim Konkursie na Szopkę Bożonarodzeniową

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments