środa, 17 lipca, 2024
Strona głównaNa sygnale45 latek posiadał nielegalną broń

45 latek posiadał nielegalną broń

W jednym z domów w gminie Dobre, mińscy kryminalni w wyniku prowadzonych działań, zabezpieczyli dwie sztuki broni oraz kilkadziesiąt sztuk nielegalnej amunicji. 45-letni mężczyzna, który jest podejrzewany o jej posiadanie nie posiadał stosownego zezwolenia. Za ten czyn może mu grozić kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

Przepisy jasno określają, kto i w jakich warunkach może posiadać broń palną. Mimo to, 45-letni mieszkaniec gminy Dobre, nie mając stosownego pozwolenia, posiadał w miejscu swojego zamieszkania broń oraz amunicję. Mińscy kryminalni w wyniku prowadzonych działań ustalili dom, w którym miały być przechowywane nielegalne środki obrony.

Podczas przeprowadzonej przed paroma dniami akcji zabezpieczyli broń palną długą z lunetą, dwie kolby, zamek z lufą, tłumik dwa magazynki do karabinu oraz amunicję w ilości niemal 100 sztuk.

45 latek posiadał nielegalną broń (Źródło: KPP w Mińsku Mazowieckim)
45 latek posiadał nielegalną broń (Źródło: KPP w Mińsku Mazowieckim)

Śledczy ustalają okoliczności, w jakich 45-latek wszedł w posiadanie tego arsenału. Za nielegalne posiadanie broni i amunicji do niej może grozić kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments