piątek, 24 maja, 2024
Strona głównaInwestycjeRuszyła rekrutacja do Dziennego Domu "Senior +" w Sulejówku

Ruszyła rekrutacja do Dziennego Domu „Senior +” w Sulejówku

6 grudnia Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Sulejówku rozpoczął rekrutację uczestników zajęć do Dziennego Domu „Senior +” w Sulejówku, który będzie mieścił się przy Pl. Czarnieckiego 46. Dzienny Dom „Senior +” rozpocznie swoją działalność w styczniu 2020 r.

Wieloletni program „Senior +”

Działanie Dziennego Domu „Senior +” w Sulejówku będzie realizowane w ramach Programu wieloletniego Senior + na lata 2015-2020 współfinansowanego przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

Cel programu „Senior +”

Celem programu jest wsparcie seniorów poprzez umożliwienie im skorzystania z oferty na rzecz społecznej aktywizacji w zależności od potrzeb stwierdzonych na podstawie danych z kwestionariusza zgłoszeniowego i rodzinnego wywiadu środowiskowego.

W ramach programu udostępniona zostanie seniorom infrastruktura pozwalająca na aktywne spędzanie wolnego czasu, a także  zaangażowanie w działania samopomocowe i na rzecz środowiska lokalnego.

Gdzie można otrzymać informacje o działalności Dziennego Domu Senior+ w Sulejówku?

Szczegółowe informacje dotyczące Dziennego Domu „Senior +” można uzyskać pod numerem telefonu (22) 783 59 49 lub poprzez pocztę elektroniczną mops@list.pl

Źródło: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Sulejówku

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments